Security Expert

NBC Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Katowice

Opis Stanowiska:

  • Odpowiedzialność za opracowanie i wdrożenie strategii bezpieczeństwa jednego z obszarów IT Banku (Infrastruktura, Aplikacje, Stanowiska pracy użytkownika końcowego)
  • Odpowiedzialność za opracowanie, aktualizacje i nadzór nad wdrożeniem architektury bezpieczeństwa IT oraz wzorców konfiguracyjnych wybranego obszaru
  • Wspieranie Biznesu i IT w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań informatycznych wdrażanych w Banku bądź realizowanych jako usługi outsourcingu
  • Odpowiedzialność za opracowanie i kontrolę wdrożenia rozwiązań zapewniających wymagana prawem i standardami Banku w zakresie ochronny informacji prawnie chronionych w systemach informatycznych Banku
  • Monitorowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa IT w oparciu o KRI, w szczególności procesu zarządzania dostępami do systemów IT
  • Weryfikacja spełnienia wymagań bezpieczeństwa w projektach
  • Raportowanie wskaźników bezpieczeństwa IT

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad zabezpieczeń IT
  • Dobra znajomość narzędzi i technik zarządzania bezpieczeństwem w obszarach sieci: (uwierzytelnianie, autoryzacja, segmentacja IP, systemy AV, antispam, Data leakage prevention, Breach Detection, IPS, IDS, VPN, Firewalls, IDS, hardening , Email and Internet Security, LAN/WAN)
  • Dobra znajomość protokołów internetowych: TCP/IP, DNS/IPS, HTTP, SMTP, SSL
  • Znajomość standardów informatycznych, norm i metodologii (TOGAF, ITIL ISO2700X, NIST, Cobit)
  • Pożądana certyfikacja: SABSA, CISSP-ISSAP(Information Systems Security Architecture Professional), Certified Network Defense Architect, TOGAF (doświadczenie w bezpieczeństwie), CISSP
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji modeli bezpieczeństwa w infrastrukturze IT, rozwoju infrastruktury IT

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne... (zapytaj nas)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.