Scrum Master

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie zespołów wytwarzających oprogramowanie
  • Współpraca z Product Ownerem i Kierownikiem Projektu
  • Szerzenie dobrych praktyk zwinnego wytwarzania oprogramowania
  • Dzielenie się wiedzą z innymi Scrum Masterami

Wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pomiarze wartości, śledzeniu backlogu, wykresu spalania, prędkości, definicji zadań i DoD
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w innych rolach w projekcie oraz potwierdzenie wiedzy certyfikatami

Oferujemy:

  • Umowę B2B na stałą stawkę miesięczną 10.000 – 14.000 zł + VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Stabilny, długoterminowy kontrakt
  • 20-26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług w roku
  • Udział w unikalnych projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (projekty związane m.in. z biometryką)
  • Konkretny budżet na szkolenia i certyfikaty, udział w konferencjach
  • Elastyczny czas pracy
  • Premie projektowe
VLOG