Scrum Master

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - prestiżowej, globalnej firmy ubezpieczeniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Scrum MasterMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za delivery w jednym ze streamów funkcjonalnych w projekcie rozwoju systemu core’owego
  • Zarządzanie na co dzień kilkuosobowym zespołem developerów
  • Usuwanie przeszkód w realizacji celów związanych z dostarczaniem funkcjonalności i poprawek na czas
  • Planowanie sprintów, w tym szacowanie pracochłonności, prowadzenie codziennych sun-upów, rozliczanie programistów z  zadań, organizacja retro
  • Reprezentowanie zespołu na spotkaniach regularnych
  • Bliska współpraca z Działami Analizy, Release Management, Infrastruktury, Utrzymania Systemów

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy jako Scrum Master (min. 2-3 lata)
  • Doświadczenie w pracy z zespołami developerskimi
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie zawodowe w firmie ubezpieczeniowej (znajomość ubezpieczeń życiowych będzie atutem)
  • Doświadczenie programistyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziany certyfikat Scrum Mastera

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży ubezpieczeniowej na świecie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne
  • Długoterminowa współpraca na zasadach B2B bądź umowy o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie na produkty ubezpieczeniowe
  • Premia roczna
  • Multisport, ubezpieczenie medyczne

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 506 287 602, mail: katarzyna.rzepka@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.