Architekt Aplikacji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - prestiżowej, globalnej firmy ubezpieczeniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Architekt AplikacjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Definiowanie architektury systemów informatycznych, tak aby spełniały one oczekiwania biznesowe oraz wspierały rozwój firmy w sposób optymalny pod względem czasu i kosztu rozwoju systemów
  • Płynne operowanie w obszarze architektury aplikacji oraz danych. Umiejętność uwzględnienia w przygotowywanych dokumentach architektonicznych komponentów infrastrukturalnych.
  • Bardzo dobra współpraca z architektem biznesowym
  • Przygotowywanie  rekomendacji dla zmian systemowych w ramach prowadzonych projektów oraz małych zmian, uwzględniające potrzeby wynikające ze strategii biznesowej o prognozowanych trendów technologicznych
  • Wskazywania ryzyk oraz proponowanie planów ich mitygacji w ramach architektury systemów
  • Monitorowania oraz rozwiązywania konfliktów pomiędzy potrzebami biznesowymi a możliwościami systemów
  • Dbałość o spójność dostarczanych zmian IT ze strategią IT i Architekturą

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w roli Architekta Aplikacji IT lub Architekta IT
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność argumentacji / przedstawiania złożonych tematów prostym językiem.
  • Umiejętność słuchania, komunikowania, wypracowywania kompromisów i wpływania na osoby współpracujące, w tym na menadżerów wyższego szczebla
  • Dobre rozumienie trendów rynku IT
  • Praktyczna znajomość rozwiązania Enterprise Architect

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży ubezpieczeniowej na świecie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne
  • Długoterminowa współpraca na zasadach B2B bądź umowy o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie na produkty ubezpieczeniowe
  • Premia roczna
  • Multisport, ubezpieczenie medyczne

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 506 287 602, mail: katarzyna.rzepka@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.