Power Media

Scrum Master

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Krakowska firma z branży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, a także dla odbiorców indywidualnych) poszukuje osób na stanowisko Scrum Mastera, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu!

Opis stanowiska:

  • Scrum Master w pełnym wymiarze godzin dla 2 zespołów scrumowych.
  • Promowanie praktyki Scrum wśród zespołów.
  • Budowanie efektywnych zespołów scrumowych.
  • Prowadzenie, kontrolowanie i dostosowywanie procesu.
  • Współpraca z właścicielem produktu.

Podstawowe wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy w roli Scrum Mastera.
  • Pasja i głębokie zrozumienie Agile i Scrum.
  • Doskonała komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i umiejętność współpracy.
  • Pewność siebie.
  • Podstawowa wiedza na temat tworzenia oprogramowania.
  • Znajomość JIRA na poziomie użytkownika.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy między innymi:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe),
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA,
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych,
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych,
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.),
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne,
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,
  • Brak dress code,
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego - pakiet relokacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media