Hays Poland

Scrum Master

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109045

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera w sektorze bankowości - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Uczestnictwo w projektach bankowych;
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad scruma przez zespoły
  • Wsparcie i motywowanie członków zespołów w realizacji zadań zgodnie z wymogami projektowymi, oraz usuwanie pojawiających się przeszkód
  • Organizacja i prowadzenie spotkań scrumowych
  • Wsparcie Product Ownera w zakresie zarządzania Backlogiem
Wymagania:
  • Praktyczne doświadczenie w roli Scrum Mastera (minimum 2 lata)
  • Umiejętność bardzo dobrej komunikacji i pracy w zespole
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziem JIRA
  • Znajomość technik zarządzania zasobami, tworzenia harmonogramów, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze IT w zakresie programowania, analizy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland