Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Scrum Master

Miejsce pracy: Katowice
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy kandydata na stanowisko Scrum Mastera.

Obowiązki:
  • zapewnianie realizacji zadań przez zespół developerów zgodnie z wymogami projektowymi
  • bliska współpraca z właścicielem produktu oraz zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów
  • zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu Scrumowego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki Scrumowej

WYMAGANIA
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
  • minimum rok doświadczenia komercyjnego na stanowisku Scrum Mastera
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • certyfikat Scrum Master

KORZYŚCI
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
  • przyjazna atmosfera pracy
  • nowoczesne stanowisko programistyczne (Windows lub MAC, 2 monitory)
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
  • liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Numer referencyjny: 7-10-40546/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.