Scrum Master/Agile Lead

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła w interesującym projekcie pracując z klikoma zespołami w metodyce SCRUM - kiedy jak nie teraz? :)

A zatem? Dołącz do nas!

Scrum Master/Agile LeadMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • organizacja pracy, planowanie i inne czynności związane z metodyką Agile/ Scrumu,
  • współpraca z trzema zespołami projektowymi w Krakowie oraz z dwoma zespołami z zagranicy,
  • zarządzanie pracą zespołu zgodnie z technikami takimi jak:  SCRUM, Kanban, BDD, ATDD oraz TDD,
  • edukacja, mentoring i coaching członków zespołów deweloperskich, współpraca z  Product Ownerem,
  • dbanie o ciągłe doskonalenie standardów Scrumu w zespole.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość narzędzia JIRA oraz Confluence,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • mile widziany background techniczny (IT).

Oferujemy:

  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: umowa o pracę (do 16 000 PLN brutto + premie roczne),
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, finansowanie szkoleń i konferencji branżowych, imprezy integracyjne, lekcje języka obcego oraz wiele innych :)
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w wymiarze do 3 dni w tygodniu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.