Scout Piłkarski - Białystok +województwo Podlaskie

Łukasz Klenczon

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli kochasz sport, a zwłaszcza piłkę nożną i chciałbyś swoją przyszłość zawodową połączyć z karierą w branży sportowej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Osoba na stanowisku scouta będzie odpowiedzialna m.in. za:

• realizację działań scoutingowych w powierzonym regionie

• przygotowywanie kompleksowych raportów na temat wyselekcjonowanych piłkarzy

• kontakt z zawodnikami

• tworzenie materiałów video

• bieżące raportowanie zleconych zadań do Head Scouta

Oferujemy:

• współpraca z klubami sportowymi i piłkarzami, zarówno z Polski, jak i zagranicy

• pracę w środowisku sportowym

• możliwość rozwoju zawodowego

• elastyczne godziny pracy

• możliwość uczestnictwa w szkoleniach

• wynagrodzenie w oparciu o prowizję

• współtworzenie nowoczesnego i unikatowego projektu na rynku sportowym

Wymagania

• zainteresowanie piłką nożną

• mile widziane zainteresowania scoutingiem piłkarskim

• umiejętność obiektywnej oceny potencjału i przydatności zawodnika

• wytrwałość

• motywacja do pracy i gotowość do wyzwań

• umiejętność podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji

• komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją sportową, której główną działalność tworzą dwa d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne