Scenarzysta szkoleń e-learningowych

Amrest Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza Obietnica:

• Unikalna kultura “Bring Fun to Life“, bez polityki i biurokracji
• Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
• Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
• Troska i docenianie pracowników

Twoje zadania:

• Pisanie scenariuszy szkoleń e-learningowych i filmów szkoleniowych
• Analizy potrzeb szkoleniowych
• Współpraca z zespołem deweloperów
• Redagowanie tekstów w języku polskim

Oczekiwania:
• 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie copywriterskie
• Umiejętność redagowania tekstów w języku polskim
• Kreatywność
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Dobra organizacja pracy
• Biegła umiejętność obsługi komputera
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Biegła znajomość programów pakietu MS Office

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny: SCE/AmRest/05/14 na nasz adres.
Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia