SAP Konsultant – Programista / FI/CO Basis ABAP

Riis Construction GmbH

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja projektów w zakresie wdrażania wszystkich modułów nansowych aplikacji SAP
  • udział w projektach doradczych mających na celu analizę i reorganizację procesów biznesowych pod katemwdrożenia systemu ERP,
  • świadczenie usług wsparcia i rozwoju wdrożonych rozwiązań.

Wymogi:

  • ukończenie studiów kierunkowych - rachunkowość
  • mile widziana znajomość/studia podyplomowe, doświadczenie informatyczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w rachunkowości i/lub Controllingu
  • mile widziana znajomość baz danych MS SQL, Oracle, DB2, HANA
  • mile widziana znajomość systemów serwer-side: MS, AIX, Linux
  • znajomość VM-Ware
  • doświadczenie z C/C++/C#, php, JAVA, ABAP lub innym językiem programowania
  • predyspozycje do analitycznego myślenia
  • język angielski lub niemiecki

Wymagania

PRACA W PRIMEGLOBAL TO:

  • rozwój nowych kompetencji - poprzez współpracę z doświadczonymi konsultantami na projektach SAP dla rm będących liderami rynku w Polsce i za granicą
  • samodzielność – nasi konsultanci cieszą się dużą samodzielnością i autonomią
  • jasno zde niowana ścieżka rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne zarobki
  • motywacyjny system wynagradzania związany z efektami pracy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certy kującymi
  • siedziba rmy w samym sercu Wrocławia

Prezentacja firmy

Riis Construction GmbH jest częścią grupy Riis, która posiada ponad 25-l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy