Arvato Polska Sp. z o.o.

OBECNIE POSZUKUJEMY:

SAP Key User

Miejsce pracy: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań (relokacja do Plewiska k. Poznania)

JEŚLI POSIADASZ:

  • bardzo dobrą znajomość SAP (MM,WM,SD)
  • umiejętności interpersonalne
  • znajomość j. angielskiego B2
  • umiejętność rozw. zagadnień systemowych
  • znajomość zagadnień związanych z przeprowadzaniem i rozliczaniem inwentaryzacji
  • doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatny autobus
  • Karta medyczna lub sportowa
  • Wyprawka dla dzieci
  • Konkursy z nagrodami
  • Upominki okazjonalne

ZADANIA:

  • nadzór nad właściwym przygotowaniem, przeprowadzeniem oraz rozliczeniem inwentaryzacji w SAP
  • wsparcie obszarów biznesowych po okresie adaptacyjnym, udział w pracach utrzymaniowych
  • dostarczanie do Klienta wewnętrznego wymaganych raportów, informacji i wsparcie w bieżącej obsłudze systemu SAP
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.