Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SAP Key User

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

• Wsparcie Użytkowników we wdrażaniu oraz rozwiązywaniu problemów systemowych SAP w firmie produkcyjnej,

• Nadzór i koordynacja nad poprawnością funkcjonowania systemu SAP,

• Nadzór na przepływem informacji wewnątrz systemu,

• Dopasowywanie i instalacja rozszerzeń systemu, przeprowadzenie testów systemu,

• Podejmowanie działań, mających na celu usprawnienie realizacji procesów biznesowych,

• Projektowanie i implementacja rozwiązań oraz dokumentowanie zmian

• Tworzenie automatycznych raportów,

• Szkolenie Użytkowników

Wymagania

• Znajomość systemu SAP w zakresie modułów: FI/CO, SD, PI, HCM, CRM, MM, PM, PP, WM, IS-A,

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie obsługi systemu ERP i doradztwa,

• Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne / ekonomiczne,

• Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,

• Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z Użytkownikami

Oferujemy:

• Interesującą i samodzielna pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie,

• Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

• Długotrwałą umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP