SAP BW/HANA Consultant

Devonshire

Warszawa, mazowieckie

Devonshire

Opis Stanowiska :

  • Praca przy wdrożeniach systemu Hurtowni Danych SAP BW oraz SAP HANA
  • Aktywne uczestnictwo i wsparcie w procesie analizy wymagań raportowych i w projektowaniu modelu rozwiązania
  • Konfiguracja systemu zgodnie z przyjętą specyfikacją i przekazanymi założeniami
  • Tworzenie raportów i aplikacji analitycznych, planistycznych i budżetowych
  • Wsparcie w integracji SAP BW z systemami źródłowymi
  • Dokumentowanie prac zgodnie z przyjętymi standardami

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania :

  • Min. 2-3 lata doświadczenia we wdrożeniach SAP BW,
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analizowania złożonych procesów, projektowanie i rozwijanie rozwiązań SAP BI
  • Dobra znajomość SAP w szczególności w obszarach : HR, Fin, PM, MM & ISU,
  • Znajomość języka ABAP
  • Doświadczenie w integracji z systemami zewnętrznymi oraz znajomość SAP HANA będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (do 10% czasu pracy)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Devonshire WARSZAWA
Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
+48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire WROCŁAW
Ofiar Oświęcimskich 19
50-09 Wrocław
+48 797 021 610
wroclaw@devonshire.pl

www.devonshire.pl