SAP Basis Administrator

VLOG 1

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

• Obsługę incydentów w zakresie wsparcia SAP BASIS zgodnie obowiązującymi standardami (SLA),
• Bieżącą administrację i utrzymanie wydajności, dostępności systemu oraz bezpieczeństwa danych SAP,
• Wspieranie rozwoju podległych systemów oraz optymalizację procesów w obszarze BASIS,
• Konfigurowanie kolejki transportowej, wgrywanie transportów oraz poprawek systemowych,
• Współpracę oraz nadzór nad firmą zewnętrzną,
• Tworzenie kopii oraz tuning systemu,
• Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji technicznych oraz projektach z obszaru wdrożeń, aktualizacji oprogramowania SAP.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
• Podstawowa znajomość baz danych, Znajomość min. jednej z baz danych: DB2, MSSQL, Oracle, SAP MaxDB,
• Podstawowa wiedza z systemów serwerowych,
• Podstawy programowania oraz umiejętność debugowania,
• chęć uczenia się oraz poznawania nowych technologii,
• Zainteresowanie tematyką security,
• Znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP