Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Wdrażanie, wsparcie i administracja systemami SAN/Storage
  • Rozwiązywanie problemów sprzętowych w obszarze SAN/Storage
  • Weryfikacja techniczna projektów i działań związanych z SAN/Storage

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu administracji SAN/Storage
  • Praktyczne doświadczenie (min. 1 rok) w administracji systemami: NetApp, HP i EMC, Brocade
  • Praktyczna znajomość funkcjonowania środowiska SAN/Storage

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikacja SAN/Storage
  • Dobra znajomość wirtualizacji (chmura prywatna i publiczna)
  • Praktyczna znajomość programowania i / lub języków skryptowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2 / C1)

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management