Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 poszukuje: Samodzielnego specjalisty ds. Kadr i Płac od zaraz.

Zadania:
Naliczanie wynagrodzeń pracowników stałych i tymczasowych i zleceniobiorców
Prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz bieżąca aktualizacja, kontrola i archiwizacja
Obsługa systemu Płatnik oraz Symfonia Kadry i Płace
Sporządzanie umów o pracę, umów o pracę tymczasową oraz umów cywilno-prawnych oraz wszystkich niezbędnych załączników
Rozliczanie ewidencji czasu pracy, delegacji i kilometrówek
Sporządzanie list płac i rachunków do umów cywilno-prawnych
Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS
Współpraca z instytucjami (ZUS, US, GUS, KRAZ, PFRON)
Sporządzanie raportów i zestawień kadrowych i płacowych
Śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i wynagrodzeń
Oferujemy:
Pracę od zaraz - umowę na czas nieokrślony
Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Miłą atmosferę w pracy
Pracę od poniedziałku do piątku w biurze w Galerii Green Point na Wildzie

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr i płac (minimum 3 lata na samodzielnym stanowisku)
Preferowane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej
Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, ustawy o pracy tymczasowej i ubezpieczeń społecznych
Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych, programów kadrowo-płacowych
Umiejętność organizacji pracy i duża samodzielność
Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, zdolności analityczne

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja