Samodzielny specjalista ds. kadr i płac (biuro rachunkowe)

Liangroup Sp. z o.o.

Poznań, 61-663, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- samodzielna i kompleksowa obsługa naszych klientów w obszarze kadrowo-płacowym
- sporządzanie dokumentacji w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników
- prowadzenie dokumentacji kadrowej dotyczącej stosunku pracy
- naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
- realizowanie rozliczeń z US, PFRON, sporządzanie sprawozdań GUS
- prowadzenie spraw ZUS (zgłaszanie informacji o powstaniu, zmianach oraz ustaniu obowiązku ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, sporządzenia comiesięcznych deklaracji, druków RP-7)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy lub umowy o pracę
- stabilną i długotrwałą współpracę w profesjonalnym zespole
- rozwój umiejętności i zdobycie nowego doświadczenia zawodowego

Wymagania

- co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych i sporządzaniu list wynagrodzeń
- doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, pewność siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem, budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- wiedza merytoryczna z zakresu kadr, wynagrodzeń, przepisów ZUS, podatku dochodowego od osób fizycznych
- umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ordynacji podatkowej
- swoboda w posługiwaniu się komputerem, znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Firma Liangroup sp. z o.o. jest biurem rachunkowym obsługującym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa