Samodzielny referent w Referacie Zamówień Publicznych

Centrum Usług Wspólnych w Katowicach

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogłasza się nabór nr 29/2018
na wolne urzędnicze stanowisko pracy
samodzielny referent w Referacie Zamówień Publicznych - 1 etat
w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach

1. Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe umożliwiające wykonywanie zadań
    Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim 4 lata pracy (umowa o pracę), w tym minimum 2 lata pracy w obszarze związanym z realizacją zamówień publicznych
    przy wykształceniu wyższym 2 lata pracy (umowa o pracę), w tym minimum 1 rok pracy w obszarze związanym z realizacją zamówień publicznych
  • znajomość ustawy z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz U 2017 poz. 1579),
  • znajomość podstaw Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 446)
  • znajomość programów Word i Excel w zakresie podstawowym,
  • obywatelstwo polskie,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • samodzielność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • zdolność analitycznego myślenia i oceny spraw

2. Wymagania dodatkowe:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy w obszarze związanym z realizacja zamówień publicznych w jednostkach administracji publicznej
  • udokumentowane doświadczenie z zakresu realizacji oraz rozliczania projektów dofinansowanych ze środków UE

3. Zakres wykonywanych zadań:

  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych w oparciu o przepisy ustawy z dnia 29.01.2004 Prawo zamówień publicznych oraz wewnętrzne przepisy CUW.

4. Informacja o warunkach pracy:

  • pełny wymiar czasu pracy - 1 etat,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 – 15.30,
  • miejsce pracy miejsce pracy – ul. Wita Stwosza 7 Katowice- budynek z tzw. windą paciorkową
  • Centrum Usług Wspólnych nie zapewnia zatrudnienia w warunkach pracy zakładu pracy chronionej.

5. Informacje dodatkowe:

1) w miesiącu kwietniu br poprzedzającym datę upubliczniania ogłoszenia w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wynosił mniej niż 6%.

2) osoby podejmujące po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym o którym mowa w art. 2 ustawy z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r, poz.902 z późn. zm) zobowiązane będą do odbycia służby przygotowawczej trwającej nie dłużej niż 3 miesiące i uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu kończącego służbę przygotowawczą,

3) Dyrektor może zwolnić z obowiązku odbywania służby przygotowawczej pracownika, którego wiedza lub umiejętności umożliwiają należyte wykonywanie obowiązków. szczegóły określa odrębne zarządzenie Dyrektora.

Wymagania

6. Wymagane dokumenty:

a) list motywacyjny,

b) życiorys (cv),

c) kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń o zatrudnieniu potwierdzających wymagany staż pracy,

d) kserokopie świadectw i dyplomów potwierdzających wykształcenie,

e) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach - jako dodatkowy dokument,

f ) oryginał kwestionariusza osobowego zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych,

g) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata:
    - o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
    - że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

h) kserokopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, w przypadku zamiaru skorzystania przez kandydata ze szczególnego uprawnienia niepełnosprawnych

tj. pierwszeństwa w uzyskaniu zatrudnienia.

Dokumenty aplikacyjne należy składać:

osobiście w siedzibie Centrum Usług Wspólnych w Katowicach w Kancelarii na parterze pokój nr 9 lub 10 lub za pośrednictwem poczty na adres: Centrum Usług Wspólnych, 40-040 Katowice, ul. Wita Stwosza 7 w terminie do dnia 04.06.2018r. w zamkniętej kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem, adresem, telefonem kontaktowym osoby z dopiskiem nabór nr 29/2018 na stanowisko urzędnicze samodzielny referent w Referacie Zamówień Publicznych - 1 etat

7. Informacje dodatkowe

Aplikacje, które wpłyną do Centrum Usług Wspólnych w Katowicach po upływie wyżej określonego terminu, nie będą rozpatrywane.

Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do kolejnych etapów i niewskazane w protokole naboru można osobiście odebrać w terminie do 3- miesięcy od dnia zakończenia naboru . Po ww. terminie oferty te zostaną komisyjnie zniszczone.

Oferty kandydatów wskazanych w protokole naboru będą przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami archiwizacyjnymi przez okres 2 lat.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczana na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://cuwkatowice.bip.gov.pl) w zakładce „ wyniki zakończonych naborów oraz na tablicy ogłoszeń.

Wymagane dokumenty tj kwestionariusz osobowy i oświadczenie o niekaralności dostępne są do wydrukowania w zakładce „ do pobrania” załączniki do ofert pracy na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://cuwkatowice.bip.gov.pl)

Prezentacja firmy

Centrum Usług Wspólnych w Katowicach poszukuje pracowników.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura