SAMODZIELNY REFERENT (PGK SEKCJA RACHUBY I PŁAC)

25 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2032

Obowiązki:

ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:
- naliczanie fundusz nagród i zapomóg żołnierzom zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- rozliczanie funduszu nagród i zapomóg wypłacanych żołnierzom;
- weryfikacja zapotrzebowań na środki pieniężne w zakresie uposażeń i innych należności przysługujących żołnierzom;
- przygotowanie analiz, prognoz wydatków, zestawień opracowanych na podstawie poleceń wyższych przełożonych w zakresie uposażeń żołnierzy;
- analiza wydatków pod kątem zabezpieczenia w planie finansowym w zakresie uposażeń i innych należności pieniężnych przysługujących żołnierzom oraz sporządzanie wniosków oraz sporządzanie wniosków o zmianę planu finansowego celem przekazania danych do Sekcji Planowania;
- comiesięczne rozliczanie zobowiązań publiczno-prawnych i przekazywanie do Sekcji Rachunków i Rozliczeń kwot zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych za żołnierzy i pracowników celem przesłania do Urzędu Skarbowego;
- prawidłowe i terminowe sporządzanie sprawozdań w zakresie zatrudniania i uposażeń żołnierzy przy wykorzystaniu programów resortowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE: - wykształcenie: średnie staż pracy 4 lata, wyższe staż pracy - 2 lata; - biegła obsługa komputera w środowisku Windows z podstawowym oprogramowaniem Ms Office (Excel, Word, Power Point); - samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy: Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW: Wymaganie dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie do dnia 24.06.2019 r. - na adres pocztowy: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok z dopiskiem Ogłoszenie o pracę samodzielny referent PGK Sekcja Rachuby i Płac - na adres internetowy wyłącznie w pliku pdf: 25wog.sekcjapersonalna@ron.mil.pl Temat wiadomości: Ogłoszenie o pracę samodzielny referent PGK Sekcja Rachuby i Płac Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji oraz zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta

Osoba do kontaktu: Jolanta Cudowska

Email: 25wog.sekcjapersonalna@ron.mil.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy