Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0797

Obowiązki:

- udział w opracowywaniu rozkazów i wytycznych w zakresie gotowości mobilizacyjnej i bojowej. Wojennego Systemu Dowodzenia oraz systemu zarządzania kryzysowego
- opracowywanie i aktualizacja dokumentacji gotowości mobilizacyjnej i bojowej
- organizacja systemu alarmowania, powiadamiania i ostrzegania stanu osobowego,
- opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemu alarmowania, powiadamiania i ostrzegania stanu osobowego
- udział w planowaniu, organizacji i prowadzeniu przedsięwzięć szkoleniowych z zakresu Gotowości Bojowej, zarządzania kryzysowego i WSyD
- udział w planowaniu i organizacji szkolenia w ramach Dni Gotowości Mobilizacyjnej i Bojowej
- gromadzenie i przechowywanie dokumentacji szkolenia prowadzonego w ramach Dni Gotowości Mobilizacyjnej i Bojowej
- opracowywanie ocen, sprawozdań oraz meldunków z zakresu Gotowości mobilizacyjnej i bojowej, zarządzanie kryzysowego oraz Wojennego Systemu Dowodzenia
- współpraca organami militarnymi i pozamilitarnymi w zakresie gotowości mobilizacyjnej i bojowej oraz zarządzania kryzysowego
- opracowywanie dokumentacji z zakresu problematyki kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem w jednostkach Resortu Obrony Narodowej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania:

  • wymagania niezbędne: - znajomość instrukcji oraz dokumentów normatywnych (ustawy, rozporządzenia, itp.) gotowości mobilizacyjnej i bojowej, zarządzania kryzysowego, Wojennego Systemu Dowodzenia oraz planowania i rozliczania działalności bieżącej - umiejętność wykonywania i aktualizowania dokumentacji z zakresu gotowości mobilizacyjnej i bojowej, zarządzania kryzysowego, Wojennego Systemu Dowodzenia oraz działalności bieżącej - umiejętność sporządzania, wykonywania meldunków i sprawozdań z gotowości mobilizacyjnej i bojowej, zarządzania kryzysowego oraz Wojennego Systemu Dowodzenia - znajomość instrukcji i aktów normatywnych w sprawie przydziałów mobilizacyjnych i pracowniczych przydziałów mobilizacyjnych - znajomość problematyki kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem w jednostkach Resortu Obrony Narodowej - dobra znajomość obsługi pakietu MS OFFICE. - osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych (TAJNE). Wymagania dodatkowe: - doświadczenie zawodowe w resorcie ON - ogólna znajomość przepisów o ochronie informacji niejawnych

Miejsce pracy: Józefa Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV list motywacyjny dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie) dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności (kserokopie) przebieg kariery zawodowej (kserokopie). Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1 85-915 Bydgoszcz lub na adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl w terminie do dnia 22.02.2019. O zachowaniu terminu decyduje data wpłynięcia dokumentów. Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy