Samodzielny referent ds. inwestycji i kosztorysowania robót

Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia

Warszawa Bemowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

01/11/16
Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej MAZOVIA
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo

Opis stanowiska pracy:
1. Przygotowanie projektów umów i porozumień, ustalanie zakresu prac remontowo-budowlanych, udział w organizacji wykonawstwa inwestycyjnego i remontów kapitalnych.
2. Sporządzanie postepowań wewnętrznych (wysyłanie zapytań ofertowych) do firm wyłonionych w postepowaniu UR), sporządzanie pism, ofert na roboty oraz usługi budowlane.
3. Udział w kompleksowych przeglądach nieruchomości.
4. Przygotowanie dokumentacji przetargowej oraz postępowań w ramach wewnętrznych zarządzeń.
5. Sporządzanie przedmiarów robót:
- na podstawie rzeczywistych pomiarów,
- na podstawie dokumentacji projektowej.
6. Udział przy rozliczeniach kontraktów długoterminowych.
7. Prowadzenie dokumentacji remontowo-budowlanej.
8. Sporządzanie kosztorysów inwestorskich, sporządzanie kosztorysów ofertowych
9. Sporządzanie ofert do przetargów.
10. Sprawdzanie kosztorysów od podwykonawców.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość programu Norma Pro lub inne.
• Mile widziana znajomość programu AutoCad.
• Mile widziane uprawnienia budowlane.
• Biegła znajomość Microsoft Office głównie MS Excel.
• Mile widziana znajomość ustawy prawo zamówień publicznych.
• Umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej.
• Umiejętność sporządzania przedmiarów robót.
• Dokładność i skrupulatność.
• Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Pracę od zaraz.
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat).
• Stabilne warunki zatrudnienia.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w IGB Mazovia, ul. Kocjana 3 w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma IGB Mazovia prowadzi szeroką działalność produkcyjną, usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa