SAMODZIELNY REFERENT DS. FINANSOWYCH

Politechnika Opolska

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4043

Obowiązki:

Prowadzenie ksiąg wydatków poniesionych na działalność Wydziału. Sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych z poniesionych wydatków. Przygotowanie projektu budżetu. Wykonywanie analiz dotyczących kosztów i przychodów Wydziału. Prowadzenie kontroli pod względem formalnym i rachunkowym wszystkich dokumentów finansowych - zakupy do 30 tyś. euro.Praca w godz. 7-15.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera. Doświadczenie w zakresie prowadzenia dokumentacji finansowej, znajomość postępowania przy procedurze zamówień publicznych. Oferta dotyczy stanowiska pracy na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Dokumenty aplikacyjne. Do podanego wynagrodzenia brutto należy doliczyć dodatek stażowy oraz premię uznaniową do 10%.

Miejsce pracy: Prószkowska 76, 45-758 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Oferta dotyczy stanowiska pracy na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Dokumenty aplikacyjne: CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych, Praca Finanse

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy