Samodzielny pracownik działu finansowego

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu finansowego

Miejsce pracy: okolice Poznań

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w miłej atmosferze

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
- minimum rok doświadczenia zawodowego w dziale finansowym,
- ukończone studia wyższe, kierunek związany z finansami,
- znajomość komputera i narzędzi biurowych,
- duża samodzielność w działaniu.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse