Samodzielny Monter Rusztowań/Grupy monterów

GRUPACON Sp. z o.o.

00-511 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze podwykonawstwa przemysłowego w petrochemii i na rafineriach. Prowadzimy roboty rusztowaniowe, malarstwo przemysłowe, termoizolacje w Holandii i Belgii. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników. Cieszymy się projektami trwającymi cały rok.

GRUPACON Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia pod numerem 11.246.

Miejsce pracy: Belgia, Holandia

Poszukujemy doświadczonych, samodzielnych monterów rusztowań lub grupy monterów do pracy na rafineriach, petrochemiach oraz obiektach przemysłowych.

 Posiadamy nowe projekty, nadgodziny, zapewniamy  rozwój zawodowy.

Jesteśmy otwarci na osoby powracające do GRUPACON oraz nowych pracowników.

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę,

- transport i zakwaterowanie

- długoterminowy projekt,

- stawki dopasowane do umiejętności,

- ścieżkę kariery, nieograniczone możliwości awansu.

Wymagania

-minimum dwuletnie doświadczenie na obiektach przemysłowych, np. elektrownie, rafinerie potwierdzone świadectwami pracy, referencjami;

-Znajomość języka angielskiego mile widziana,

-certyfikat VCA/SCC, uprawnienie  STEIGERBOUWER A  mile widziane. (w przypadku braku umożliwiamy zdobycie VCA oraz STEIGERBOUWER A)

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie