Samodzielny Malarz/Szpachalrz

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy okolice Chemnitz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- wyrównywanie powierzchni, niwelowanie nierówności, szpachlowanie
- przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami
- oklejanie, szlifowanie, gipsowanie małych powierzchni
- malowanie wnętrz oraz fasad

Oferujemy:
- wynagrodzenie ok 1500€ netto miesięcznie
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
-umowę z polską agencją na niemieckich warunkach

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się w miejscu pracy,
- wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna.

Mile widziane / Preferowane:
- posiadanie samochodu osobowego,
- gotowość do pracy w nadgodzinach.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna