Samodzielny Kucharz/Kucharka

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie na bieżąco dań zgodnie z recepturami oraz menu
  • Przygotowywanie cateringu podczas konferencji i imprez okolicznościowych
  • Dbanie o jakość wydawanych potraw zgodnie z przyjętymi standardami
  • Dbanie o czystość kuchni i zaplecza kuchennego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako samodzielny kucharz/kucharka
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Pasja do gotowania
  • Kreatywność w tworzeniu potraw
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Praca na samodzielnym stanowisku dająca możliwość rozwoju
  • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od oczekiwań kandydata umowa zlecenia lub umowa o pracę
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials