Samodzielny Księgowy

B-EXPERT Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby z doświadczeniem, ambitnej i zaangażowanej w powierzone obowiązki. Oferowane stanowisko pracy: samodzielny księgowy.

OBOWIĄZKI:

- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami Ustawy o Rachunkowości

- sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości

- uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

- dekretowanie i księgowanie dokumentów

- sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

- współpraca z Urzędem Skarbowym

- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych

- prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami

- sporządzenie bilansów

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

- szkolenia zawodowe,

- przyjazną atmosferę i wsparcie techniczne,

- pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Wymagania

- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych,

- doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych,

- doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,

- doświadczenie w uzgadnianiu zapisów na kontach księgi głównej,

- umiejętność prowadzenia rejestru środków trwałych,

- umiejętność sporządzania deklaracji statystycznych,

- znajomość rachunkowości firm usługowych,

- praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

- umiejętność sporządzania planów kont,

- umiejętność tworzenia polityki rachunkowości,

- bardzo dobra znajomość MS Excel,

- obsługa programów finansowo-księgowych,

- odpowiedzialność, sumienność i systematyczność, dobra organizacja pracy,

- komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,

dodatkowe atuty:

- praktyczna znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych,

- znajomość zagadnień kadrowo- płacowych,

- certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg,

- znajomość zagadnień związanych z księgowaniem wydatków dotyczących projektów współfinansowanych ze środków UE,

- umiejętność rozliczania dotacji UE.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą konsultingową świadczącą szeroki zakres usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka, Praca Finanse