Opis stanowiska pracy

Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych pod nadzorem Głównego Księgowego

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • Znajomość przepisów z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT oraz rachunkowości
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych
  • Umiejętność sporządzania deklaracji i innych dokumentów podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • Certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność, sumienność i terminowość

Prezentacja firmy

Grupa SafeRoad jest producentem i dostawcą wysokiej jakości rozwiązań w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa