Opis stanowiska pracy

Cembrit Production S.A. producent płyty falistej i akcesoriów dachowych z włókno-cementu szuka kandydatów do pracy na stanowisku:

Samodzielny Księgowy

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur zakupu, sprzedaży towarów i materiałów oraz korekt, WNT, WDT;
  • sprawdzanie poprawności opisu faktur zgodnie z wymogami podatkowymi;
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP;
  • prowadzenie i kontrola rozrachunków;
  • terminowe wprowadzanie transakcji do systemu bankowego i księgowanie wyciągów bankowych;
  • dbanie o jakość i poprawność dokumentacji finansowo - księgowej oraz jej przechowywanie i utrzymanie.

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie ekonomiczne, preferowane kierunki rachunkowość i finanse lub pokrewne;
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości;
  • zdolności analityczne i poczucie odpowiedzialności;
  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • mile widziana znajomość systemu ERP Microsoft Dynamics AX.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku produkcyjnym i rozwoju umiejętności.

Aplikacje z klauzulą o treści:

Oświadczam, że niniejszym dobrowolnie udostępniam CEMBRIT PRODUCTION S.A.. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, podane wyżej dane osobowe oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych udostępnianych przeze mnie w procesie rekrutacji jest CEMBRIT PRODUCTION S.A. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, a dane te będą przetwarzane w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej. Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne. w formie elektronicznej. Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am również poinformowan/a, że w przypadku stanowisk łączących funkcje lokalne i grupowe przekazane przeze mnie dane mogą być udostępnione innym Spółkom z Grupy Cembrit.

Prezentacja firmy

Cembrit jest jednym z największych europejskich producentów wielo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne