Mrucon Group Sp. z o.o.
Dynamiczny rozwój Spółki powoduje nieustanną potrzebę zwiększania zasobów ludzkich. MruCon Group jako jedna z przodujących Agencji Eventowych dostarczająca usługi z zakresu kompleksowej organizacji imprez, poszukuje ambitnego Kandydata na stanowisko: Samodzielny księgowy. Naszą spółkę tworzy pozytywny, zaangażowany i ambitny zespół, który każdego dnia dąży do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: Luboń Region:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji,
  • Wsparcie działań przy prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej,
  • Bieżące raporty dla zarządu o szeroko pojętej sytuacji podatkowo-kadrowo-finansowej,
  • Prowadzenie spraw firm zewnętrznych za pośrednictwem biura rachunkowego.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Księgowy/a,
  • Znajomość programów Ms Office (w szczególności program Excel),
  • Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność
  • Znajomość ustawy o rachunkowości,
  • Mile widziane
    - Znajomość przepisów podatkowych,
    - Znajomość obszaru Kadr i Płac.
    - Znajomość prawa pracy
    - Znajomość programu Comarch ERP Optima (dodatkowy atut)
    - Znajomość programu Płatnik (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Wsparcie certyfikowanego doradcy podatkowego oraz jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • Pracę nad ciekawymi projektami w młodym zespole,
  • Elastyczne warunki współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.