Opis stanowiska pracy

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego poszukuje do biura we Wrocławiu kandydatów na stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków:

- Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi;
- Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
- Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald;
- Kalkulacja zobowiązań podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych;
- Miesięczne raportowanie do klientów stosownie do ich potrzeb informacyjnych;
- Przygotowywanie informacji i składanie wymaganych sprawozdań do NBP, GUS;
- Roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych;
- Bieżący kontakt z klientami w języku polskim lub/i niemieckim;

Oferujemy:

- Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem odpowiednim do kwalifikacji;
- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji;
- Pracę w międzynarodowym otoczeniu klientów i partnerów;
- System szkoleń merytorycznych i językowych;
- Świetną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Co najmniej roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi prowadzenie pełnej księgowości i samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych;
- Co najmniej roczne doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
- Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów dla klientów;
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;
- Mile widziane doświadczenie w pracy w programach Comarch ERP Optima, Sage Symfonia;
- Ukierunkowanie w działaniu na cele i rezultaty;
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym profesjonalną komunikację z klientem.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

"Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 75, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Prezentacja firmy

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa