Opis stanowiska pracy

Horsh sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi podatkowo-prawno-księgowo-płacowe dla kontrahentów krajowych i zagranicznych. W związku z rozwojem działu księgowego poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego.

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • nadzór nad procesem zamykania ksiąg,
  • sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT i inne),
  • sporządzanie raportów i zestawień,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość programów Enova365 i/lub Sente będzie dodatkowych atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość korzystania z karty Benefit

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Horsh Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 1997 nr 133 poz.883 z późn. zm.)”.

Prezentacja firmy

Horsh sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi podatkowo-prawno-księgowo-p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne