Opis stanowiska pracy

Zapewnienie kompletnej obsługi księgowej firm zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, w tym:

- Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych ,
- Terminowe przetwarzanie dokumentacji oraz płatności zgodnie z procedurami ,
- Uzgadnianie sald kont i rozrachunków,
- Przygotowanie bilansu, rachunku wyników oraz innych sprawozdań podsumowujących sytuację finansową firmy,
- Sporządzanie innych wewnętrznych i zewnętrznych raportów statystycznych, deklaracji podatkowych raportów i analiz,

Wymagania

-Dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości , w tym kwestii związanych z WNT, WDT i eksportu,
- Znajomość obsługi programów komputerowych ( w tym: MS Office)
- Terminowość, komunikatywność, samodzielność, dokładność,

Prezentacja firmy

Biuro Usług Finansowo Księgowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa