Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

JM GROUP Sp. z o.o.

Mikołów, Katowice, Tychy, Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli…..:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań,
  • sporządzanie i składanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej: CIT, PIT, VAT i innych przewidzianych prawem (sprawozdania bankowe, GUS, itp.),
  • przygotowywanie płatności wobec banku i innych instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych,
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, banki.

To Twój „chleb powszedni”

A zarazem posiadasz:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz bieżących przepisów prawa podatkowego,
  • umiejętność analizy dokumentów pod kątem zagrożeń podatkowych,
  • znajomość programu księgowego Insert będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość obsługi Excela,
  • dokładność, rzetelność i systematyczność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

W takim razie oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w gronie specjalistów,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Prezentacja firmy

<br/> <br/>Biuro Rachunkowe JM Group sp z o.o. jest firmą, która stawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne