Samodzielny księgowy / samodzielna księgowa ze znajomością j. niemieckiego

SILVERHAND

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Polska, Wrocław

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • prowadzenie uproszczonej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT)
  • kontrola należności
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald księgowych
  • koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości/rachunkowości zdobyte w biurze podatkowym lub kancelarii podatkowej
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości duży i średnich podmiotów gospodarczych
  • bardzo dobra praktyczna znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości
  • doświadczenie w zakresie kadr i płac dla średnich przedsiębiorstw
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem
  • samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • samodzielne stanowisko z szerokim zakresem
  • pakiet socjalno-benefitowy
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w prestiżowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz kontakowy dostępny po wybraniu przycisku Aplikuj na dole oferty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod następującym numerem telefonu:
600-483-657

SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy