Samodzielny księgowy/ księgowa

Leokonsalt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osobę na stanowisko samodzielny księgowy/ księgowa dla prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego (przeważnie sp. z o.o.) oraz spraw pracowniczych i ZUS.

Zadania na tym stanowisku:

  • Praca z dokumentami związanymi z księgowością i sprawami kadrowo- płacowymi,
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • Sporządzanie sprawozdań oraz kontrola należności i zobowiązań,
  • Sporządzanie VAT, sprawozdanie do GUS, sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie akt osobowych, rozliczanie umów, zgłaszanie pracowników do ZUS,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu.
  • Kompleksową współpracą z klientami w w/w zakresie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku księgowym (preferowane osoby ze stażem pracy w biurach rachunkowych);
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystywania czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

Oferujemy:

  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat / pól etatu - do uzgodnienia)

Prezentacja firmy

Firma zajmuję się pomocą spółkom handlowym założonym przez obcokrajowców.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse