Samodzielny Księgowy / Księgowa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Leszno, okolice, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Leszno, okolice

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Główne obowiązki na stanowisku:
• Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
• Dbałość o prawidłowy przepływ informacji,
• Obsługa programów oraz weryfikacja danych w systemie,
• Sporządzanie niezbędnych raportów, analiz,
• Współpraca w ramach międzynarodowej organizacji,

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku,
• Biegła obsługa komputera,
• Doświadczenie w obsłudze klienta jako dodatkowy atut,
• Umiejętność organizacji pracy własnej,
• Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,

Oferujemy:
• Pracę zmianowa w godzinach 9 -21, 8 h dziennie,
• Elastyczny grafik,
• Umowę o pracę,
• Lokalizacja firmy w centrum Warszawy,
• Wynagrodzenie podstawowe + premia za realizowane cele,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• Pracę na projekcie dotyczącym nowoczesnych technologii,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.