Samodzielny Księgowy / a

Firma Janex Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo z branży budowlanej zatrudni:

Samodzielnego Księgowego/ą

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref.: DK/ KRK/05/2018

Zadania:

Prowadzenie pełnej księgowości spółki m.in.:

  • dekretację i księgowanie faktur kosztowych i ich weryfikację pod kątem formalnym,
  • bieżącą współpracę z pracownikami w zakresie płatności i realizacji umów z podwykonawcami,
  • uzgadnianie obrotów i sald,
  • rozliczanie podróży służbowych, zaliczek,
  • księgowanie innych dowodów księgowych,
  • wystawianie faktur,
  • opracowywanie raportów i analiz do celów zarządczych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz ZUS, PFRON i GUS,
  • prowadzenie zagadnień płacowych oraz ZUS,
  • inne zadania księgowo-finansowe.

Od kandydatów oczekujemy:

  •  wykształcenia wyższego kierunkowego: rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz przepisów dot. ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość zagadnień kadrowo- płacowych,
  • bardzo dobrej znajomości programu Optima oraz znajomości pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym będzie dodatkowym atutem,
  • sumienności, dobrej organizacji pracy, umiejętności określania priorytetów, zaangażowania, otwartości na nowe zadania, umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej spółce o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych. Przyjmuję także do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Dane te nie będą udostępnianie innym podmiotom.”

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Budownictwo - kompleksowa realizacja inwestycji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Administracja biurowa