Opis stanowiska pracy

Firma GoBest powstała w 1992 roku.Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem maszyn przemysłowych, nowych ciągów technologicznych, projektowaniem zmian i dostosowywaniem istniejących linii produkcyjnych do aktualnych potrzeb oraz wykonywaniem maszyn według powierzonych projektów. Swoim klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń dla przetwórstwa spożywczego, przemysłu chemicznego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i inne. Bardzo często są to urządzenia prototypowe od koncepcji do uruchomienia u klienta. Budujemy urządzenia dostosowane do konkretnych i indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielny Konstruktor Maszyn- inżynier projektu.

Miejsce pracy: Poznań, Starołęcka

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenia w branży projektowania maszyn przemysłowych
  • Znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, wytrzymałości materiałów, pneumatyki itp
  • Znajomość rysunku technicznego oraz tworzenia dokumentacji 2D/3D, preferowany SolidWorks
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów,
  • Umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem różnych maszyn i urządzeń m.in. przenośników... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Biuro / Dokumentacja