samodzielny/a księgowy/a

ACM-SYSTEM Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za prowadzenie księgowości dla naszych klientów (KPiR oraz pełna księgowość).

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz pracę w miłej atmosferze.

Miejsce pracy w centrum miasta - ul. Krupnicza

Wymagania

Wymagamy:
- dobrej znajomości zagadnień księgowych oraz podatkowych
- doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 3 lata
- chęci do pracy oraz ciągłego uczenia się
- dokładności i zaangażowania
- licencja uprawniająca do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz znajomość j. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa firm
KSIĘGOWOŚĆ-PIT-CIT-VAT-KADRY I PŁACE-ZUS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa - na czas próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa