Samodzielny/a księgowy/a

Tobea Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tobea sp. z o.o., agencja zatrudnienia o numerze rejestrowym 12139, dla swojego Klienta- biura rachunkowego znajdującego się na warszawskim Mokotowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Co wyróżnia firmę, a dla Ciebie może mieć znaczenie:

  • młody zespół i przyjazna atmosfera pracy,
  • otwartość na Twoje pomysły i usprawnienia,
  • dynamiczny rozwój i zaufanie klientów,
  • biuro przy stacji metra Wilanowska,
  • codziennie pyszna kawa i świeże owoce,
  • raz na 2 miesiące wspólna integracja poza biurem.

Jeżeli w swojej pracy chcesz:

  • obsługiwać zróżnicowanych klientów z pełną księgowością,
  • rozwiązywać problemy księgowe, zdobywać nową wiedzę,
  • wymieniać się wiedzą w gronie współpracowników,
  • otwarcie komunikować swoje wyzwania i obawy,
  • kontaktować się z klientami, doradzać im oraz budować swój autorytet eksperta.

Ponadto:

  • posiadasz doświadczenie w pracy jako samodzielny księgowy,
  • umiesz dokonać analizy rozrachunków,
  • samodzielnie sporządzasz sprawozdania finansowe,
  • potrafisz sporządzić deklarację podatkową: VAT, PIT, CIT;
  • potrafisz uporządkować proces, w firmie którą prowadzisz,
  • świetnie jeżeli masz doświadczenie w księgowości prowadzonej w oparciu o działalność statutową,
  • dużym atutem będzie, jeżeli znasz program księgowy Enova lub Optima.

Zapraszamy Cię do aplikowania!

Oferujemy Ci:

  • stabilną pacę w młodym zespole,
  • umowę o pracę lub jeśli wolisz B2B,
  • dogodną lokalizację przy stacji metra,
  • możliwość rozwoju zawodowego, współfinansowanie szkoleń,
  • elastyczne godziny pracy- do wyboru w przedziale 7:00 - 17:00,
  • po okresie wdrożenia, możliwość częściowo pracy zdalnej w wymiarze kilku dni w miesiącu.

Prezentacja firmy

Tobea to firma rekrutacyjno-doradcza, <br/>która od 2012 roku skupia si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse