Samodzielny/a Księgowy/a z językiem angielskim

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • 3 lata doświadczenia zawodowego oraz znajomość j.angielskiego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • Weryfikacja i wystawianie faktur pod kątem zgodności z umowami;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów i analiz finansowych;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS);
  • Rozliczanie i kontrola rozrachunków;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca.

Profil kandydata

  • Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowości wewnętrznej i/lub biurze rachunkowym;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości;
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego;
  • Mile widziana znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej;
  • Odpowiedzialność i terminowość w obowiązkach sprawozdawczych;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy;
  • Dobre warunki pracy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Prywatna opieka medyczna.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page