Opis stanowiska pracy

· Prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość)

· Kontrola prawidłowości dokumentacji i transakcji finansowych firmy

· Sporządzanie dokumentacji podatkowej firmy VAT, CIT, PIT

· Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych

· Przygotowywanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych

. Obsługa transakcji bankowych firmy

Wymagania

· Wykształcenie wyższe kierunkowe

· Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku

· Dobra, praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa
podatkowego

· Mile widziana znajomość programów: Rewizor GT, Subiekt GT, WF MAG, WF FAKIR

· Konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

· Samodzielność i odpowiedzialność

· Bardzo dobra organizacja pracy własnej

· Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Inne