Opis stanowiska pracy

Już od 20 lat zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę księgową i kadrowo- płacową. Obecnie ze względu na dynamiczny rozwój naszego Biura poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Samodzielna/y księgowa/y

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżący nadzór podatkowy i rachunkowy,
  • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów,
  • Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Księgowanie dokumentów, w szczególności, faktur zakupu i sprzedaży, faktur importu i eksportu, WTN, WDT, rozliczanie różnic kursowych,
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby firmy,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem roku, w tym w badaniu sprawozdań finansowych przez Biegłego Rewidenta

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT) i ustawy o rachunkowości,
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doskonała organizacja pracy również pod presją czasu, rzetelność i skrupulatność,
  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja,
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programu RAKS SQL i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • pakiet medyczny oraz dofinansowanie do kart sportowych

Prezentacja firmy

Już od 1994 roku Biuro Rachunkowe "RAAKS" S.C. (nr lic. MF 2295./97) zap... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse