UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Samodzielna/y księgowa/y - rekrutacja online

Miejsce pracy: Okolice Szczecina, nr ref.: SK/02/2020

 Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

 Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych, wyciągów z kart oraz raportu kasowego
  • Księgowa kontrola nad stanem odchyleń oraz rozliczeń międzyokresowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji, zestawień i analiz
  • Ewidencja środków trwałych
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.