Samodzielna (y) księgowa (y)

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Dekretowanie i księgowanie dokumentów
• Kontrolowanie dokumentów pod względem rachunkowym i merytorycznym
• Bieżące kontrolowanie rozrachunków
• Okresowe uzgadnianie kont
• Prawidłowe realizowanie procesów finansowo-księgowych
• Rozliczanie i terminowe regulowanie zobowiązań podatkowych (VAT, CIT)
• Udział w obiegu informacji między pracownikami działu oraz pozostałymi komórkami organizacyjnymi
• Prowadzenie prawidłowej ewidencji analitycznej
• Sporządzanie raportów dla przełożonego i sprawozdań kwartalnych oraz deklaracji podatkowych

Oczekiwania:

• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)
• Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
• Umiejętność współpracy, odpowiedzialność i samodzielność
• Mile widziana jest znajomość systemu SAP, ASSECO lub innego pokrewnego
• Samodzielność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie usługowej
• Komfortowe warunki pracy
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełny etat)
• Atrakcyjne wynagrodzenie i dostęp do pakietu benefitów

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse