Samodzielna/y księgowa/y

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna/y księgowa/yMiejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy,
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • dekretowanie oraz księgowanie dokumentów,
  • bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS).

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość zagadnień rachunkowych, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem księgowym,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność oraz otwartość na ciekawe wyzwania zawodowe,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz systematyczność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji
  • pełny pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.