Samodzielna/y Księgowa/y

Besthr

90-557 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest profesjonalną agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

- samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
- zapewnienie zgodności dokumentacji księgowej, procedur księgowych, ksiąg rachunkowych, sprawozdań i raportów finansowych, z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
- weryfikacja poprawności rozliczania kosztów i przychodów
- analiza kont księgowych
- wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
- raportowanie do podmiotów zewnętrznych tj. GUS, NBP
- sporządzanie sprawozdań finansowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/ego
- biegła znajomości obsługi komputera (MS Office)
- bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
- umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych
- dobra organizacja pracy
- sumienność i terminowość

Pracodawca oferuje:

- Wynagrodzenie w wysokości 6000 - 8000 zł brutto
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość rozwoju
- Przyjazne i komfortowe warunki pracy

Kandydatów zainteresowanych rozmową na temat oferty zapraszamy do przesłania swojego CV na adres.

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse