Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe RGS Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Samodzielna/y Księgowa/y.

Zakres obowiązków:

 Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych,

 dekretowanie i księgowanie dokumentów,

 księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,

 kontrola rozrachunków na kontach księgowych,

 prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

 prowadzenie uproszczonej księgowości małych firm (ryczałt, podatkowa książka przychodów i rozchodów) wraz z rozliczeniami podatkowymi,

 prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji,

 księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,

 współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),

 aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, analiz i kalkulacji ,

 potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania

 Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego Księgowego,

 wykształcenie wyższe, kierunki: rachunkowe, finansowe, ekonomiczne,

 posiadanie aktualnej, praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków,

 preferowana znajomość programu finansowo-księgowego Comarch Optima,

 dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

 bardzo dobra znajomość MS Excel i MS Word,

 dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:

 Atrakcyjne wynagrodzenie,

 stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

 możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy,

 samodzielne stanowisko pracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu biura (na stronie www).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja(at)biurorgs.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Administrator danych: RGS Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ:<br/>- OBSŁUGĄ FINANSOWO-KSIĘGOWĄ FIRM<br/>- OB... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse